رئیس ستاد بازسازی عتبات
عالیات خراسان رضوی
 اکبر پارسا

    .
نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۴۰۰/۰۱/۱۸

رشد ۳۰۰درصدی نذورات مردم سبزوار جهت بازسازی اعتاب مقدسه

دلبری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات سبزوار از رشد سیصد درصدی کمک ها و نذورات این شهرستان نسبت به سال ۹۸ در قالب موضوعات بازسازی ،مواکب ،کمک‌های مومنانه و سبدهای کالاو غیره خبر داد

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی، جلسه مسئول و اعضای ستاد عتبات و عالیات شهرستان سبزوار با معاون استاندار و فرماندار شهرستان جناب آقای دکتر علوی برگزار شد. 

در این جلسه ابتدا آقای دلبری مسئول ستاد گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ را در موضوعات بازسازی ،مواکب ،کمک‌های مومنانه و سبدهای کالاو غیره ارائه  نمودند.ودر ادامه به مشکلات و موانع فعالیت‌ها از جمله ویروس کرونا و تعطیلی مراسم مذهبی .نداشتن مکان استقرار ستاد.وسیله نقلیه و همکاری کم بعضی ادارات اشاره داشتند .
دلبری در پایان از مردم معتقد ، مذهبی و ولایی شهرستان که با همه مشکلات اقتصادی در سال ۹۹نسبت به سال ۹۸ سیصد درصد بیشتر اهدا نذورات و کمک داشته اند تشکر کرد.
معاون محترم استاندار نیز ضمن تشکر بابت کارهای صورت گرفته  گفت : اول اینکه منم به عنوان خادم افتخاری در خدمت ستاد هستم و این را توفیق الهی میدانم. دوم جلسه ای باحضور مدیران شهرستان و جلسه ای با متمولین شهرستان با حضور من برگزار شود تا تفاهم نامه جدی پیگیری و کمک به ستاد در بهترین وضعیت که دین ما به ائمه اطهار علیهم السلام است اقدام شود. سوم برای مکان و امکانات ستاد نیز پیگیری می کنیم مشکل مرتفع گردد.
در پایان از زحمات اعضا و مردم عزیز شهرستان تقدیر و تشکر کردند.


منبع : ستاد بازسازی عتبات عالیات
تعداد بازدیدها : ۶


مطالب مرتبط با این موضوع :