سرپرست ستاد بازسازی عتبات
عالیات خراسان رضوی
 اکبر پارسا

    .
نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان
۱۳۹۷/۰۴/۲۱

استاندار خراسان رضوی :

با همراهی همه بخش ها مدیریت بازار و تامین نیازهای مردم به خوبی انجام شد

استاندار خراسان رضوی گفت : با وجود شرایط اقتصادی و پیرو آن موج گرانی ها ،بازار و تامین نیازهای مردم در استان با همراهی همه بخش ها اعم از اجرایی ، خصوصی چون صنوف و حوزه قضایی با درایت مدیریت و کنترل شد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ علی رضا رشیدیان امروز در دیدار با معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت : درحال حاضر دشمن جنگ تمام عیاری را علیه نظام ما به راه انداخته که تمرکز آن بر بعد اقتصادی و جنگ روانی است به گونه ای که تلاش  خود را بر القا این تصور گذاشته که گرانی و کمبود اقلام مورد نیاز مردم در جامعه غوغا می کند و نظام نسبت به  آن بی تفاوت بوده و در کنار مردم نیست و برنامه ای هم برای مدیریت این شرایط ندارد.
 وی اظهار کرد : دشمن با فشارهای اقتصادی و تشدید تحریم در کنار این جنگ روانی تلاش می کند به اهداف خود که آسیب به این نظام و کشور است ، برسند که در سایه انسجام و همراهی مردم و مسئولان و نظام راه به جایی نبرده و نمی برند.
 وی گفت : در همین ایام با هماهنگی بخش های مختلف تامین گوشت قرمز ، مرغ ، تخم مرغ ، برنج ، روغن ، آرد و شکر به عنوان اقلام اساسی محور عمل قرار گرفت و به خوبی هم شرایط برنامه ریزی و مدیریت شد و هیچ مشکلی هم در بحث تامین نیاز وجود نداشته وندارد .
 رشیدیان تصریح کرد : با وجود حجم قابل توجه زائر و مسافر ، اقلام مختلف با قیمت مناسب در بازار به وفور وجود دارد .
 وی اظهار کرد : در موضوع مدیریت بازار نهاده های دامی و تامین این اقلام هم اقدام مناسب صورت گرفته و در عین تولید استان، حجم قابل توجهی از نهاده ها هم برای نیاز ماه های بعد در حال واردات به استان وذخیره سازی است.
  وی با اشاره به اینکه تضمین و تایید سلامت محصولات وارداتی وتولیدی هم با همکاری بسیار خوب دامپزشکی انجام شده است ، گفت : در موضوع کنترل بیماری های طیور و دامی هم عملکرد ارزشمندی داشته است .
 وی افزود : امسال هم به میزان کمک سال گذشته در حوزه اعتبارات تملک دارایی ، به این مجموعه کمک خواهیم کرد.
 رئیس سازمان دامپزشکی کشور هم در این دیدار گفت : برای مدیریت این شرایط موضوع واردات گوشت قرمز بویژه گوشت گرم را در دستور کار قرار دادیم .
 علیرضا رفیعی پور افزود : برای برون رفت از مشکلاتی که در موضوع تولید و بازار داشتیم طی هشت ماه گذشته واردات گوشت به نوعی به صورت برنامه ریزی شده انجام دادیم و به طور متوسط هم اکنون در گوشت منجمد روزانه  بالغ بر 200 تن گوشت گرم وارداتی توزیع می شود.
وی تصریح کرد : در این میان در این جنگ تمام عیار دشمن  باید در حوزه مصون سازی تولید پایدار اقتصادی هم تمرکز جدی شود و این موضوع موردتوجه ما نیز هست.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید